Neuromodulacja Przezskórna PENS
(Percutaneous Electrical Nerve Stimulation)

Neuromodulacja przezskórna PENS

W OFERCIE OD STYCZNIA 2024

Neuromodulacja Przezskórna PENS (Percutaneous Electrical Nerve Stimulation) – Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwu jest skuteczną techniką w obszarze fizjoterapii inwazyjnej.

Dzięki Przezskrnej Neuromodulacji PENS jesteśmy w stanie wpłynąć na funkcjonowanie obwodowego (peripheral nervous system) i ośrodkowego układu nerwowego (central nervous system).

Dzięki głębokiej wiedzy poprawnej anatomii człowieka, z pomocą ultrasonografii i igły akupunkturowej, możemy przeprowadzać terapię Neuromodulacji.

Przezskórna Neuromodulacja PENS polega na wprowadzaniu igieł w określone obszary ciała (zarówno kończyn jak i tułowia), podążając według przebiegu struktur nerwowych w połączeniu z prądem elektrycznym.
Dzięki Neuromodulacji (PENS) wielu pacjentów odczuwa znaczną poprawę w krótkim czasie.

Umów się na wizytę w REHACARE

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do Nas.

Bysławska 84, 04-993 Warszawa
info@fizykoterapia.com.pl
tel. +48 666-606-123

qxio-ios-information
Krok pierwszy

Wypełnij formularz

qxio-ios-information
Krok drugi

Po otrzymaniu wiadomości wyślemy informacje o dostępnych godzinach w dniu, który wybrałeś/aś. Jeśli w danym dniu nie będzie wolnego terminu, zaproponujemy wolny termin.

qxio-ios-information
Krok trzeci

Przyjdź 10 min przed wizytą. Po wypełnieniu formularza założymy Ci Kartę Pacjenta i przystąpimy do wykonywania zabiegów. Ubierz się wygodnie, nie stosuj kremów i maści na skórę poddawaną zabiegom. Na zabieg nie zakładaj biżuterii. Pamiętaj o zabraniu skierowania.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej.